Praznik športa: Okrogla miza na temo kamniškega športa

Športna zveza Kamnik, v sodelovanju z Občino Kamnik in Zavodom za turizem in šport Kamnik, na Dan slovenskega športa, organizira Okroglo mizo na temo kamniškega športa.

V prvem delu se bo Tomaž Okorn pogovarjal z mladimi kamniškimi športniki Nušo Mali, Lovrom Plankom in Gašperjem Žurbijem ter predstavniki Občine Kamnik in športnimi delavci.

V drugem delu pa bo potekala delavnica na temo prihodnosti kamniDankega športa v kateri bodo lahko sodelovali vsi udeleženci.

Zaključki okrogle mize bodo v veliki meri tudi izhodišča v novi Strategiji športa, ki se pripravlja za sprejem na občinskem nivoju.